Domů » Software » GS5 e-shop

GS5 e-shop

e-shop pro rozšíření služeb vašich kamenných obchodů, který Vám zvýší počet zákazníků

GS5 e-shop

CO NABÍZÍ GS5 e-shop?


  • Každý obchod může mít svůj vlastní e-shop
  • Prodejna + e-shop = 2x více zákazníků
  • Objednávky automaticky a chytře
  • e-shop reprezentuje vaše prodejny

Informace

GS5 eshop

Spojili jsme znalosti maloobchodních prodejen a internetových obchodů, vytvořili jsme e-shop pro rozšíření služeb vašich kamenných obchodů, který Vám zvýší počet zákazníků a především pomůže získat nové, kteří nemají čas anebo ho nechtějí trávit při nakupování v kamenných obchodech. GS5 eshop je postaven na redakčním systému WordPress. GS5 e-shop využívá unikátní kombinaci technologií a stavebnicový find-bride-review.net systém, webové prostředí obchodu je tak možné velmi rychle a efektivně postavit.
Vlastní databázová struktura dělá z GS5 eshopu rekordmana v rychlosti, dovoluje pracovat s desítkami tisíc položek i obrovskou návštěvností.

E-shop reprezentuje Vaše prodejny

Řešení e-shopu Vám může nabídnout virtuální prodejnu zastupující všechny prodejny nebo reprezentuje vybranou prodejnu a to se všemi specifiky a vlastnostmi, jako jsou akce, speciální výprodejové ceny apod.

Objednávky automaticky a chytře

Celé řešení je provázáno z e-shopu až na pokladnu prodejny. Objednávka z e-shopu je avízována na pokladně vybrané prodejny a obsluha hned ví, co má připravit a rezervovat pro zákazníka e-shopu. Prodejna dostává on-line informaci přímo na pokladnu, že existuje objednávka z internetového obchodu a pak je schopna celou transakci vybavit v zázemí prodejny. V pokladním systému GS5-Store prodejny jsou vidět všechny objednávky z eshopu

prodejna + e-shop = 2x více zákazníků

Nezávazná poptávka

Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte +420 267 997 111

 • Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.