Domů » COOP 24/7 nově v Pardubicích – i díky Novum Global!

COOP 24/7 nově v Pardubicích – i díky Novum Global!

Datum: 05. 12. 2023   •   Autor: Adam   •   Rubrika: Aktuality
Zpět na výpis aktualit

Obchody budoucnosti. Robotická prodejna. “Krám”, který nezavírá nikdy.

Nejen takto lze označit automatizované prodejny, které ve spolupráci s Novum Global rostou “jako houby po dešti”, a to i v síti Jednoty COOP. Další takováto prodejna se otevřela poslední listopadovou středu v Pardubicích.

Rušná ulice 17. listopadu na Zeleném Předměstí se může odteď těšit na nonstop nákupy, prodejna bude fungovat jako v dalších pobočkách COOPu 24/7 po naskenování QR kódu a zaplacení na samoobslužné pokladně, kterou dodal Novum Global a podílel se tak na realizaci ve spolupráci s partnery. Na otevření nechyběli ani zástupci Novum Global včetně ředitele obchodního a projektového týmu Jakuba Jeřábka. “Jsem rád, že Jednota přešla do konceptů 24/7 a samoobslužných pokladen. Sice se před několika lety lidé takových konceptů báli, ale jak se ukazuje, spousta z nás chytré mobilní telefony má a většinou s nákupem v takových obchodech problém nemají,” popisuje právě Jakub Jeřábek první pocity při otevření, kterého se účastnila také předsedkyně představenstva paní Ing. Jana Häuslerová. “Ráda bych, aby byla tato nová moderní prodejna přínosem pro naše zákazníky, Jednotu i celé Pardubice,” dodává předsedkyně představenstva COOP Pardubice.

 

Vstup do prodejny je umožněn identifikovaným osobám, identifikaci lze provést třemi způsoby:

  • mobilní aplikací Contio 24,
  • mobilní aplikací DoKapsy od ČSOB,
  • čipovou kartou.

Za celé Novum Global přejeme nové prodejně spoustu spokojených zákazníků a budeme se těšit na další rozšiřování konceptu 24/7 a naší spolupráce s partnery a Jednotou COOP.

 

Social Zpět na začátek