Domů » Software » Kamerový systém GS5 watch

GS5 watch

GS5 watch je inteligentní nástroj, který automaticky pořizuje a archivuje video dokumentaci některých, uživatelem definovaných, událostí.

Kamerový systém GS5 watch

CO NABÍZÍ GS5 watch?


  • Prodejnu máte pod kontrolou
  • Nahrávejte pouze podezřelé chování
  • Lze se zaměřit na určitý typ chování
  • Archivace záznamů je samozřejmostí
  • Umožňuje centrální správa pro řetězce

Informace

Kamerový systém

Kamerový systém je inteligentní nástroj, který automaticky pořizuje a archivuje video dokumentaci některých, uživatelem definovaných, událostí. Jedná se především o situace, které mohou souviset s nelegálním chováním samotné obsluhy nebo zákazníků.Událostí může být například spuštění určité akce systému nebo výskyt předem definovaného postupu obsluhy pokladny, jako je například storno. Dále se může jednat o otevření pokladní zásuvky bez prodeje a tak podobně.

Dokumentace detekovaných událostí může být automaticky přenášena na centrálu řetězce či do vašeho počítače. Zkrátka tam, kam se nahrávka archivuje.

Výhodou kamerového systému je minimální čas strávený nad nahrávkami. Není totiž potřeba sledovat několik hodin záznamu, stačí si projet podezřelé situace.

V případě, že je kamerový systém nainstalovaný do provozoven řetězce, má centrála také samozřejmě možnost živě sledovat obraz kterékoliv kamery z kterékoliv prodejny.

Řešení je vhodné jak pro řetězce prodejen, tak i pro samostatnou prodejnu.

Nezávazná poptávka

Vyplňte a odešlete formulář nebo nám zavolejte +420 267 997 111

 • Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.