Domů » Elegantní věrnostní systém bez karet

Elegantní věrnostní systém bez karet

Datum: 31. 01. 2018   •   Autor: Helena Lewingerová   •   Rubrika: Aktuality
Zpět na výpis aktualit

Do nového roku 2018 vstupuje Novum Global s novinkou, která představuje inovativní řešení pro všechny obchodníky,kteří chtějí jednoduše provozovat věrnostní systém bez rozdílu velikosti a počtu provozoven.

Rádi byste odměnili stávající zákazníky a zajistili si jejich věrnost a zároveň získali důvěru budoucích zákazníků? Nabízíme Vám levné a dostupné řešení, jak vybudovat vlastní věrnostní systém bez použití osobních údajů Vašich zákazníků. Využívejte nejmodernější technologie naplno a pomocí jednoduchého nastavení a ovládání sledujte statistiky, získávejte a sdílejte nové zákazníky a nenuťte už nikomu žádné věrnostní kartičky. Získejte jednoduše konkurenční výhodu na trhu.

Jak náš věrnostní systém funguje?

Stačí Vám pokladna, účtenka a mobilní telefon s naší aplikací.

Pokladna obchodníka tiskne účtenku s QR kódem, který si zákazník načte pomocí aplikace chytrého telefonu na příslušný účet a tak získává body. Po nastřádání bodů si zákazník může vygenerovat slevu. Obchodník načte slevový kód scannerem nebo zadá automaticky. Zákazník po vygenerování slevového kódu využívá procentuální slevy, dárky apod.

Výhody pro zákazníka a obchodníka

Hlavním přínosem věrnostního programu je získání nových zákazníků, kteří jinak nejevili o produkty či služby zájem. Posílení dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a vybudování důvěry a trvalého obchodního vztahu s odběrateli. Neméně významným přínosem je také zvýšení spotřebitelovy motivace k nákupu a tím i podpora prodej produktů a upevnění pozice na trhu.

Zákazník už v peněžence nemusí nosit desítky věrnostních kartiček. Pomocí aplikace ve svém mobilním telefonu vidí na mapě přehledně všechny poskytovatele slev, adresu, otevírací dobu, kontakty, má možnost i navigace. Zákazník má přehled o svých účtech a slevu si generuje sám ve svém mobilním telefonu.

Obchodník v aplikaci prezentuje svůj obchod, sdílí zákazníky s ostatními obchodníky a nenutí nikomu už žádné věrnostní kartičky. Nastaví si vlastní pravidla přidělení bodů, může zákazníkům jednoduše kdykoliv zasílat zprávy a zpracovávat statistiky.

Věrnostní program MojeBody je dostupný a jednoduchý systém pro každého obchodníka s možností brandového individuálního řešení.

Pěkný den Všem, Kristina Šnajberk, Marketing Manager

Social Zpět na začátek