Domů » Články » Každá prodejna může mít vlastní e-shop!

Každá prodejna může mít vlastní e-shop!

Datum: 21. 09. 2020   •   Autor: Helena Lewingerová   •   Rubrika: Články
Zpět na výpis aktualit

Budovat dnes čistě jen online nebo offline obchod je přežitek. Tyto dva světy se neustále propojují. V celosvětovém měřítku takto nakupuje zhruba třetina populace, u nás až polovina.

E-shop šetří čas zákazníků a zároveň je přínosem pro obchodníka. Přináší spoustu výhod pro obě strany, a přesto některé kamenné obchody stále e-shop nemají. Přicházejí tak o zákazníky.

Přitom v dnešní době plné obav z nákazy jde o ideální řešení, které zjednodušuje nakupování a vylepšuje služby zákazníkům.

GS5 e-shop nabízí řešení pro jakoukoli prodejnu

GS5 e-shop od společnosti Novum Global nabízí ve velmi krátké době nasazení plnohodnotného online řešení pro jakoukoli prodejnu. Může být spojený s konkrétní prodejnou, tedy pokud máte více prodejen, můžete mít jeden e-shop pro všechny, nebo pro každou prodejnu zvlášť.

Zákazník řetězce si může vybrat v aplikaci konkrétní prodejnu, nakoupit místní specialitu a nechat si ji dovézt. Nebo si může objednávku na své oblíbené prodejně vyzvednout např. cestou z práce. Je tak minimalizován kontakt i možnost nákazy.
Kamenný obchod s e-shopem tak může získat dvakrát více zákazníků. Jednoduše se napojí na pokladní systém GS5 a navolí si sestavu položek, které se mají prodávat online.

V rámci aplikace můžete spravovat veškeré číselníky pro e-shop, menu e-shopu, číselník zboží včetně všech vlastností internetového prodeje, cenotvorbu a jiné. GS5 e-shop je unikátní také tím, že je zaměřený na prodej váženého zboží. Nabízí spotřebitelům a obchodníkům možnost vybrat u objednaného zboží způsob zpracování (např. statut, kdy si spotřebitel přeje nakrájet salám, nebo 4 plátky masa na grilování).

Objednávky jsou automaticky zpracovávány

Objednávky z e-shopu jsou automaticky zpracovávány v GS5 modulu internetových
objednávek a zákazník dostává aktuální informace o stavu objednávky. GS5 e-shop nabízí možnost avizování objednávky z e-shopu až na pokladně, možnost prodejních akcí pro online prodej a předpokládá i další navazující služby (online platby, rozvoz a jiné).
Záleží tak na obchodníkovi, jak si e-shop namodeluje a jaké další služby nabídne svým zákazníkům.

Tato konkurenční výhoda dokáže výrazně posílit postavení jakéhokoliv kamenného obchodu.

Social Zpět na začátek