Domů » La Formaggeria Gran Moravia a nový věrnostní program MojeBody

La Formaggeria Gran Moravia a nový věrnostní program MojeBody

Datum: 20. 11. 2020   •   Autor: Helena Lewingerová   •   Rubrika: Aktuality
Zpět na výpis aktualit

Nedávno jste zákazníkům La Formaggeria Gran Moravia nabídli nový věrnostní program přes mobilní aplikaci MojeBody, na jakém principu tento věrnostní program funguje?

Náš nový věrnostní program La Formaggeria Gran Moravia funguje na velmi snadném a pro zákazníky vstřícném principu: za každý nákup v hodnotě nad 300 Kč si zákazník naskenuje mobilním telefonem QR kód z účtenky, čímž dojde k připsání bodů v adekvátní hodnotě na jeho účet v aplikaci. Z bodů si následně mohou sami zákazníci vytvořit slevový kupon v přesně takové hodnotě, která jim vyhovuje. Účty navíc mohou členové rodiny, kolegové a přátelé sdílet, a body tak šikovně kumulovat a využívat.

Proč jste se rozhodli právě pro tento věrnostní systém?

Pomyslný nový dech pro náš původní věrnostní program byl takřka nutností. Hledali jsme moderní a vstřícné online řešení a po zvážení všech parametrů a výhod vyplývajících především pro naše zákazníky, jsme se rozhodli právě pro aplikaci MojeBody od společnosti Novum Global a.s..

Jaké výhody přináší věrnostní program MojeBody zákazníkovi?

Jde především o komfort, který úzce souvisí s naší filozofií. Nákup v prodejnách La Formaggeria Gran Moravia je svátek, požitek, odpočinek. V souladu s ní, a ve spojení s našim novým věrnostním programem, zákazníky neobtěžujeme žádnými samolepkami, nemusí se trápit zapomenutou věrnostní kartičkou. Vše je nyní pohodlné, praktické a snadno dostupné díky online technologiím a mobilním telefonům, které se dnes staly nedílnou součástí života nás všech. Zákazníci mají ihned přehled o stavu svých bodů a mohou s body sami nakládat dle vlastního uvážení. Aplikace slouží současně i jako pomyslný navigační systém, s její pomocí lze obratem vyhledat nejbližší prodejnu La Formaggeria Gran Moravia v okolí. Jednou z neopomenutelných výhod je i možnost anonymní registrace, kterou zákazníci vítají.

Jak se daří Vašemu novému věrnostnímu programu?

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Letos v listopadu jsme v našem věrnostním programu La Formaggeria Gran Moravia zaregistrovali zákazníka s pořadovým číslem 5 000! Tímto šťastlivcem se stala naše věrná zákaznice, paní Nikola B. z Prahy, které jsme předali hodnotný dárkový koš, plný lahůdek, vybraných přesně dle chuti naší milé zákaznice a jejich blízkých.

Jak přechod na nový věrnostní program přijali Vaši zákazníci?

Tuto otázku jsme si s napětím kladli před zavedením nového věrnostního programu La Formaggeria Gran Moravia i my. Původní věrnostní program byl velmi oblíbený a náš typický zákazník není teenager s mobilem takříkajíc „přirostlým k ruce“, takže jsme byli sami zvědaví, jak bude věrnostní program postavený na zcela jiné platformě přijat. Byli jsme příjemně překvapení tím, jak rychle si novinku zákazníci osvojili. V průběhu zavádění jsme se nesetkali prakticky s žádnou zásadní výtkou směřující na nepohodlí, náročnost či nesrozumitelnost spojenou s používáním aplikace nebo věrnostního programu jako takového.

Co očekáváte, že Vám nový věrnostní systém přinese?

Možná Vás překvapí má stručná odpověď, ale především spokojené zákazníky, kteří se k nám budou vždy rádi vracet. Spokojený zákazník je pro nás nejen hlavním cílem, ale i nejlepší odměnou za naši práci.

Social Zpět na začátek