Domů » Nové webové stránky věrnostního systému Mojebody

Nové webové stránky věrnostního systému Mojebody

Datum: 27. 03. 2018   •   Autor: Helena Lewingerová   •   Rubrika: Nezařazeno
Zpět na výpis aktualit

MojeBody, unikátní věrnostní systém bez použití věrnostních karet s anonymním vedením dat o zákazníkovi. Celý princip spočívá v tom, že na účtenku od obchodníka je vytištěn QR kód. Zákazník si tento kód načte pomocí mobilního telefonu s aplikací MojeBody a tak získá body pod účet příslušného obchodníka. Po nasbírání určitého počtu bodů si zákazník opět v aplikaci vygeneruje slevový kód a ten uplatní u příslušného obchodníka.

Zákazník má přehled o svém účtu a všech obchodnících, kteří nabízejí tento věrnostní systém, včetně mapy, kde jsou zobrazeny provozovny obchodníků. Pro obchodníka se jedná o velmi jednoduchý systém s jednoduchým nasazením.

Tento věrnostní systém není určen pouze pro uživatele sofistikovaného pokladního systému, ale je možné ho provozovat na registračních pokladnách CHD. Jednoduchá správa i nastavení, statistiky, možnost zaslání zprávy zákazníkovi jsou základní benefity jak vstoupit do světa věrnostních systémů s minimálními náklady. Více informací získáte na www.mojebody.cz.

Social Zpět na začátek