Domů » Aktuality » Ohlédnutí za letošním školením partnerů

Ohlédnutí za letošním školením partnerů

Datum: 12. 09. 2019   •   Autor: Helena Lewingerová   •   Rubrika: Aktuality
Zpět na výpis aktualit

Je pro nás důležité, aby i naši zákazníci, kteří se sídlí i mimo náš dosah, byli spokojeni a měli se na koho obrátit. Proto spolupracujeme s dalšími specialisty v oboru. Tato uspěchaná doba přináší stále další a další novinky a inovace. Je tedy důležité jít s dobou, i toto je jeden z důvodů, kvůli kterému každoročně připravujeme pro naše partnery školení.

Tyto setkání probíhají v přátelském duchu. Díky tomu spolu můžeme sdílet nejenom názory a zkušenosti, ale i možnosti vylepšení našich služeb a produktů. Letos v květnu jsme navštívili hotel Rustikal ve městě Horní Cerekev. Na programu bylo mimo jiné i představení novinek, jako jsou elektronické cenovky a digitální váha SM 6000, se kterou komunikují.

Pravidelné školení firmy Novum Global, a.s. mě velice potěšilo. Nejvíce mě zaujalo řešení balení zboží a vážení produktů. Je vidět, že firma Novum Global, a.s. má bohaté zkušenosti nejen co se týče obchodního vážení, ale i v průmyslových odvětvích. Spolupráce s touto firmou si moc vážíme Jan Růžička – náš dlouholetý partner

Social Zpět na začátek