Domů » Pokladní systém GS5 se neustále vyvíjí

Pokladní systém GS5 se neustále vyvíjí

Datum: 27. 02. 2021   •   Autor: Helena Lewingerová   •   Rubrika: Články
Zpět na výpis článků

Jany Baranové, manažerky podnikových prodejen Řeznictví H+H, s.r.o., jsme se v Retail News zeptali, jak se v jejich prodejnách osvedčuje pokladní systém GS5 od společnosti Novum Global.

 

Jak jste spokojeni s Vaším pokladním systémem?

S pokladním systémem GS5 od společnosti Novum Global jsme velmi spokojeni. Systém se neustále vyvíjí a pomáhá nám vylepšovat pohyby zboží a cenotvorbu. Oceňujeme hlavně přizpůsobivost našim požadavkům.

Jaké funkce nejvíce využíváte?

Důležitá jsou pro nás online data, která slouží k získávání přehledu o řízení skladových zásob, pohybu zboží, cenotvorby, sledování pracovní doby zaměstnanců a dalších důležitých ukazatelů.

Umožňuje vám pokladní systém přímou interaktivitu se zákazníkem? 

Ano, přes věrnostní systém mojebody. Aplikaci si mohou zákazníci zdarma stáhnout do mobilního telefonu. Dokážeme tak s nimi komunikovat online, nabízet jim akční nabídky, odměňovat je. Zákazníci si do mobilu jen naskenují QR kód z účtenky, přičemž za každých 50 Kč nákupu získají 1 bod. Body pak mohou použít při dalším nákupu jako slevu přímo z telefonu.

Jakou formou do aplikace mojebody získáváte zákazníky?

Základem je dobrá komunikace se zákazníkem skrze naše pokladní, které k tomu školíme a motivujeme soutěžemi. Například nedávno proběhla soutěž mezi zaměstnanci. Kdo přivedl nejvíce zákazníku do věrnostního systému, získal finanční poukázku. A podobně pořádáme spotřebitelské soutěže pro naše zákazníky. Nedávno jsme vyhlásili soutěž o tablety. Registrovat se mohl každý v aplikaci mojebody, kdo u nás nakoupil za víc jak 300 Kč.
Ze všech zúčastněných jsme vylosovali 20 výherců.

Plánujete ještě nějaké nové funkce?

Ano plánujeme nasadit GS5 e-shop, který nám pomůže vyřešit obsloužit více lidí. A testujeme další dvě mobilní aplikace. GS5 manager – kde manažeři uvidí
online data o prodejnách na telefonu a GS5 terminál – který usnadní práci zaměstnancům na prodejnách. Obě jsou nadstavby pokladního systému GS5.

 

Social Zpět na začátek