Domů » Preventivní opatření

Preventivní opatření

Datum: 16. 03. 2020   •   Autor: Robert Klíma   •   Rubrika: Aktuality
Zpět na výpis aktualit

 

Vážení zákazníci,

 

Vzhledem k vývoji situace týkající se šíření koronaviru – covid 19, bychom Vás chtěli informovat o preventivních opatřeních  v rámci společnosti Novum Global, které mají za cíl vytvoření bezpečného prostředí a to jak pro naše zaměstnance, tak i pro Vás – naše partnery.

 

–          V první řadě všechny ubezpečujeme, že provoz servisních služeb a dodávek funguje bez omezení. Většina našich servisů probíhá vzdáleně s tím, že všichni zaměstnanci poskytující tento servis s okamžitou platností pracují z domova. Servis na místě poskytujeme po předchozí telefonické dohodě se zákazníkem tak, aby byl nejlépe zcela eliminován jakýkoli vzájemný kontakt. V rámci těchto opatření jsme upravili chod firmy, defacto jsme provedli v týmech rozdělení na 2 a více navzájem se nepotkávajících se skupin lidí.

–          Návštěvy a jednání v sídle Novum Global jsou nyní pozastaveny. Recepce naší společnosti je zavřena. Do odvolání rušíme osobní příjem / výdej zboží a reklamací. Příjem a výdeje zboží je možný pouze prostřednictvím smluvních dopravců (PPL, DPD, Geis aj.) nebo České Pošty.

 

V případě jakékoli změny dle vývoje, provedeme aktualizaci informací i na našich webových stránkách.

 

Věříme, že vše společně zvládneme!

Tým Novum Global a.s.

 

Social Zpět na začátek