Domů » Případová studie » BIVOJ a. s.

Informace

Řeznictví a uzenářství BIVOJ a. s

Řeznictví a uzenářství známé pod názvem BIVOJ a. s. vzniklo v roce 1995. Bivoj a. s. je výrobcem a distributorem širokého sortimentu masa a masných výrobků, které jsou vyráběny dle tradičních receptur. Společnost má 350 zaměstnanců a dosahuje ročního obratu 750 milionů korun.

Spolupráce

Společnost Novum Global, a.s. je pro firmu BIVOJ, a.s. významným obchodním partnerem již 20 let. Partnerství započalo váhami a etiketováním balených výrobků. V současnosti používá Bivoj čtyři etiketovací průběžné váhy HI-700 a pět stolních vah DPS 700. Za měsíc tak Bivoj připraví více než 1 milion etiket, které Bivoji Novum Global, a.s. také dodává.

V prodejnách společnosti Bivoj se nachází pokladny a v jejich zázemí počítače. Od roku 2005 se začalo budovat řízení prodejen, a to skrze pokladní systém. Nyní Bivoj využívá pokladní systém GS Store®5 a využívá ho ve dvou hlavních oblastech. Jednak systém GS slouží k řízení a kontrole prodejen ve vlastní obchodní síti Bivoj a dále k podpoře prodeje formou věrnostních programů, kam patří například slevové kupony nebo zákaznické karty.

Názor zákazníka

Obě společnosti si dlouhodobé spolupráce velmi cení. „Čas našeho dodavatele prověřil, oceňujeme spolehlivost, a to již od roku 1995! A potom – Novum má svoji pobočku v Opavě. To je samozřejmě taky k nezaplacení,“


Ondřej Lazecký, ekonomický ředitel firmy Bivoj