Domů » Stále zůstáváme zodpovědní

Stále zůstáváme zodpovědní

Datum: 03. 03. 2021   •   Autor: Helena Lewingerová   •   Rubrika: Aktuality
Zpět na výpis aktualit

V první řadě všechny ubezpečujeme, že provoz společnosti funguje bez omezení. Společnost zůstává stále otevřena. 

Vzhledem k vážnosti situace, kterou si plně uvědomujeme, dodržujeme přísná bezpečnostní hygienická opatření. U vstupu do společnosti, a dále pak v celé budově, jsou k dispozici dezinfekční prostředky. Naši zaměstnanci jsou vybaveni respirátory a dodržují 2-metrové rozestupy. Recepce je vybavena ochranným štítem.

V rámci těchto opatření zůstává také upraven chod firmy, tedy rozdělení týmů na dva a více navzájem se nepotkávajících týmů lidí.

Nově jsme také zavedli interní pravidlo: Každý z našich zaměstnanců je nyní minimálně jednou týdně testován, abychom co nejvíc ochránili případné návštěvy a eliminovali co nejdříve ty, kteří mohou být nakažení, ale bez příznaků.

Jakožto neustále se vyvíjející technologická společnost, jsme samozřejmě připraveni většinu případů řešit online. Jsme technicky vybaveni na online obchodní schůzky, online konzultace, online servisní zásahy bez nutnosti výjezdu atd.  A co není možné online vyřešit a nesnese odkladu (např. je nutné vyřešit neodkladnou schůzkou, zásahem servisu na místě atd.), jsme připraveni vyřešit v co nejkratší době a v rámci nejpřísnějších hygienických opatřeních. Tak abychom ochránili naše zákazníky i naše zaměstnance.

Stále tak zajišťujeme servis 24 hodin denně včetně víkendu. A naši obchodníci jsou Vám plně k dispozici v pracovní dny.

 

V případě jakékoli změny dle vývoje, provedeme aktualizaci informací na našich webových stránkách.

 

Věříme, že vše společně zvládneme!

Tým Novum Global a.s.

Social Zpět na začátek