Domů » Úspěchy a skvělé zážitky v Japonsku

Úspěchy a skvělé zážitky v Japonsku

Datum: 21. 07. 2023   •   Autor: Kristýna Poláková   •   Rubrika: Články
Zpět na výpis článků

Ocenění TVP Awards 2023 pro Novum Global

Na konci května se konalo slavnostní udílení cen TERAOKA DIGI TVP Awards 2023 v japonském Tokiu, které představovalo významnou událost, jež přilákala obchodníky a projektové týmy nejen z Japonska, ale také z celého světa. V této prestižní soutěži vynikla naše společnost Novum Global, která získala ocenění za vynikající prodeje a úspěšné implementace váhových řešení. Cenu v oblasti významných prodejů a implementací váhových řešení osobně převzal Jakub Jeřábek, vedoucí oddělení obchodu a projektů v Novum Global.

V rámci tohoto týdne v Japonsku byl pro vítěze připraven nezapomenutelný program organizovaný společností TERAOKA DIGI. Jedním ze zážitků byla návštěva showroomu, kanceláří a impozantního moderního call centra DIGI, které nás zcela ohromilo svou technologickou vyspělostí.

Pokračuje sám Jakub:

Následovala nezapomenutelná jízda rychlovlakem Shinkansen Hayabusa, která nás přenesla na cestě do IWATE přibližně 600 kilometrů za pouhé dvě hodiny. Tím jsme se dostali do samotné továrny, kde se vyrábějí produkty TERAOKA DIGI. Průvodce nás provedl fascinujícím procesem výroby, kde jsme byli svědky preciznosti a řádu, který zde vládl. Zaměstnanci továrny byli neustále usměvaví a s pokorou vykonávali své práce, což na nás udělalo hluboký dojem.

V rámci našeho pobytu v IWATE jsme si také užili fantastický večer, který začal slavnostní večeří doplněnou o úchvatné představení tradičních japonských bubeníků. Byl jsem dokonce pozván, abych se připojil k nim a zabubnoval si. Po večeři jsme zamířili do místního Karaoke baru, kde jsme si vychutnali chvíle plné zpěvu a zábavy.

Následující den jsme se vydali do přírodní rezervace Geibikei, kde jsme objevovali překrásné přírodní scenérie Japonska. Poté jsme navštívili posvátné místo plné japonských chrámů nazvané Hiraizumi, které nás uchvátilo svou duchovní atmosférou a historickým významem. Nakonec jsme navštívili nádhernou místní restauraci, abychom ochutnali vybrané speciality této oblasti. Po obědě jsme se vrátili zpět do Tokia.

V Tokiu jsme pokračovali ve zkoumání místních pokladů. Navštívili jsme jeden z nejstarších buddhistických chrámů v Japonsku, Sensō-ji, který se nachází v okouzlující části Asakusa. Nemohli jsme si nechat ujít ani nejvyšší budovu Japonska, Tokyo Skytree, o výšce 624 metrů, a navštívili jsme také gastronomické bomby, jako je restaurace Gonpachi, která byla inspirací pro režiséra Quentina Tarantina při natáčení filmu Kill Bill. Abychom zakončili náš pobyt v Tokiu stylově, byli jsme pozváni na večeři s prezidentem společnosti DiGi, panem Kosuke Yamamotem, v luxusní restauraci Tofuya Ukai.

Zde jsme zažili netradiční zážitek, kdy jsme zažili přímo při večeři krátké zemětřesení o síle 6,2 stupňů Richterovy škály. Bylo to pro nás jako Čechy něco nevídaného, avšak můj japonský kolega zůstal zcela klidný, což nás udivilo.

Celý tento týden plný vzrušení, úžasných zážitků a neocenitelných setkání s významnými osobnostmi v oboru nám zanechal nevymazatelný dojem. Ocenění TVP Awards 2023 bylo jen korunou našeho úspěchu a nezapomenutelnou součástí této fascinující japonské odyssee.

Social Zpět na začátek